Reklamy -SEM-

Hlásni mi prosím:
-Zde- pro *-Maggie-* a Never Think
(2.kolo.. prosím ty co hlásli v 1.kole aby hlásli zase ;) )

James Sawyer Ford/Josh Holloway

Josh Holloway Životopis

7. června 2010 v 18:13 | *-Maggie-*
Josh
Povolání: Herec
Věk: 40
Datum narození: 20. 07. 1969
Místo narození: San Jose, Kalifornie, USA
Znamení: Rak  
Výška: 187 cm

Drsný hezoun vypadá, jako kdyby právě sesedl z koně někde na zapadlé texaské farmě. Za modelovým zevnějškem je však něco více. Joshua Lee Holloway se sice narodil 20. července 1969 v Kalifornii, jeho rodina se však brzy přestěhovala do zapadákova někde v Georgii.

Cesta zpět mezi světla ramp trvala Joshovi přes třicet let a vedla přes tři bratry, sbírání mrtvých kuřat na farmě a zasekla se na dlouhá léta na modelingovém molu. Dnes ho zdobí titul jednoho z padesáti nejkrásnějších lidí světa (People 2005), přesto on sám s typicky Sawyerovskou pózou tvrdí, že seriál "Ztraceni" ("Lost") mu přinesl akorát dlouhé vlasy a jižanský přízvuk, tedy dvou věcí, které nemá rád a snažil se jich dlouhá léta zbavit.

Sám však musí uznat, že před tajemným ostrovem v televizi či filmu vymetal jen ty nejtmavější kouty. I dnes má dostatek času na své koníčky, kam patří třeba snowboard, plavba na lodi, plachtění, hra na kytaru nebo motokros.

Josh se 1.10.2004 oženil se svou dlouholetou partnerkou Yessicou Kumalou, a 9.4.2009 se jim narodilo jejich první dítě, dcera Java Kumala Holloway.
 
 

Reklama
FANDÍM (FanCluby):